+48 796 010 222

Telefon pon. - sob.

Gabiet Ginekologiczny JJM  © 2020       Privacy Policy

Cyfrowa rejestracja

Gabinet dostosowany jest do współczesnych wymogów związnych z cyfryzacją i internetem.

 

Wygoda i oszczędność czasu - rejestracja on-line dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz zarejestrować się do mnie samodzielnie, z każdego miejsca i o każdym czasie. Daje to mniejsze kolejki do rejestracji. Jest to ważne szczególnie w godzinach szczytu, kiedy niejednokrotnie rejestratorki muszą obsłużyć ogromną ilość pacjentów.

 

Szybka i łatwa rejestracja - rejestracja zajmie Ci kilka chwil, a dzięki temu, że komunikacja opiera się jednocześnie na wiadomościach e-mail, wszystkie informacje masz zawsze pod ręką. Jeśli dodatkowo posiadasz Indywidualne Konto Zdrowotne, możesz gromadzić na nim historię wizyt, zażywanych leków czy wyniki badań laboratoryjnych.

 

Bezpieczeństwo informacji - rejestracja internetowa zapewnia ochronę danych, znajdujących się w terminarzu, przed dostępem osób nieuprawnionych. Także nie musisz się obawiać o swoje dane, ponieważ są one szyfrowane w Twoim komputerze i w takiej  postaci docierają do placówki.

 

Przypomnienia SMS - informuje Ciebie o zbliżającym się terminie wizyty, za pomocą SMS, to kolejny krok do lepszego kontaktu z Tobą.